Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Demo Dead Space 3 dostępne na X360; zbroja komandora Sheparda w prezencie

Simsowy kaftan niedostępny.

Wszyscy posiadacze Mass Effect 3, którzy kupią najnowszą odsłonę serii Dead Space, otrzymają w prezencie zbroję Komandora Sheparda, do wykorzystania podczas rozgrywki.

Teoria spiskowa: Mass Effect i Dead Space rozgrywają się w tym samym uniwersum

Warunkiem jest posiadanie zapisanego stanu gry z Mass Effect 3 na dysku twardym.

Gracze, którzy zamówią Dead Space 3 przed premierą, otrzymają za darmo Edycję Limitowaną. Ponadto, klienci platformy Origin premiowani będą darmowym dostępem do pierwszej części (w wersji cyfrowej).

Premierę Dead Space 3 na PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360 zaplanowano na 7 lutego 2013 roku. Gra dostępna będzie w angielskiej wersji językowej. Już dzisiaj można ściągnąć wersję demonstracyjną na konsolę Microsoftu. Zwolennicy Sony muszą poczekać do jutra. Wydawca planuje wydać również demo wersji PC, ale dokładna data nie jest jeszcze znana.

W trzeciej części horroru Visceral Games opuszczamy klaustrofobiczne wnętrze statku kosmicznego i trafiamy na powierzchnię planety. Gra stawia na kooperację i współpracę dwóch graczy.

„Docierało do nas sporo obaw graczy, że Dead Space 3 nie będzie już straszne. Zmiany są zawsze niepokojące i fani zastanawiali się, czy usunęliśmy elementy horroru” - wyjaśnia Yara Khoury, producentka gry.

Poniżej wywiad przeprowadzony przez dziennikarza brytyjskiej edycji Eurogamera:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze