Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Deathloop na PC i PS5 ponownie opóźnione

O kilka miesięcy.
  • Deathloop zadebiutuje dopiero 14 września
  • Dodatkowy czas twórcy przeznaczą na dopracowanie projektu
  • To kolejne przesunięcie premiery gry

Bethesda poinformowała o kolejnym opóźnieniu Deathloop - produkcji studia Arkane. Według nowych planów, gra ukaże się 14 września, a nie w maju.

W komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych odpowiedzialni za projekt deweloperzy wyjaśnili, że dodatkowy czas wykorzystają na zrealizowanie swojej wizji, przygotowując „wciągającą, stylową i nietuzinkową rozgrywkę”.

„Nieustannie dążymy do zachowania jak najwyższej jakości oraz spełnienia ambicji naszego zespołu dotyczących Deathloop, a jednocześnie chcemy zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich w Arkane” - zapewniono.

„Przepraszamy za długie oczekiwanie i dziękujemy za okazywany entuzjazm i podekscytowanie. To paliwo, które napędza naszą kreatywność oraz chęć do ciężkiej pracy. Nie możemy się doczekać, aby wkrótce pokazać więcej Deathloop” - dodano.

Produkcję opóźniono po raz drugi. Pierwotnie miała trafić do sprzedaży pod koniec ubiegłego roku jako jeden z tytułów startowych PlayStation 5, ale oznajmiono, że pozycja zadebiutuje dopiero w 2021 roku.

Deathloop zmierza na PC i PS5. Głównym bohaterem gry jest mężczyzna, który stara się wydostać z pętli czasu. Aby uciec, musi wyeliminować wszystkich wskazanych przeciwników, przy czym po śmierci wraca do punktu wyjścia, ale ze zdobytymi wcześniej broniami i umiejętnościami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze