Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Death Stranding - zlecenie 19: dostawa modułu ewo, inżynier i egzoszkielet

Pierwsze zlecenie na nowej mapie.

Do opisywanego zadania możesz podejść niedługo po ukończeniu zlecenia nr 18. Od teraz znajdujesz się na kolejnej mapie gry. Przyjmując zlecenie, koniecznie też pobierz misje główne nr 20 oraz 21. Wszystkie trzy będziemy wykonywać niemal równolegle.

Warto zaznaczyć, że łączna masa towaru ze wspomnianych zleceń wynosi prawie 50 kilogramów. Polecamy nie zabierać ze sobą zbyt wielu dodatkowych przedmiotów. Po pobraniu przesyłek ruszamy na południowy zachód, do miejsca, gdzie przebywa inżynier.

Po drodze zauważysz prawdopodobnie obiekt nowego typu. Jest to układarka służąca do odbudowy dróg. Na razie ją zignoruj, ponieważ by odbudowywać drogi, potrzebna jest duża ilość zasobów. Prawie na pewno za to będziesz musiał przebiec przez teren MUŁów (1).

Możesz oczywiście nawiązać walkę z przeciwnikami, ale na ten moment, jeśli nie jesteś przeciążony, lepiej spróbować przebiec przez wrogi teren. Z racji na księżycowy charakter terenu uważaj jednak, aby nie potknąć się o licznie występujące kamienie i głazy, a także nagłe zmiany wysokości terenu.

Gdy niebezpieczeństwo pozostawisz za sobą, kieruj się w stronę obozu inżyniera (2). Na zielonym terenie nie musisz się już niczego obawiać. Występujące tam rzeki również nie są zbyt rwące, a więc przeprawienie się przez nie jest relatywnie bezpieczne, nawet bez drabiny.

Po dotarciu na miejsce, skorzystaj z terminala, aby zrealizować zlecenie. Tym samym inżynier zdecyduje się dołączyć do sieci chiralnej. W nagrodę otrzymasz także egzoszkielet wzmacniający - jeśli wyposażysz w niego Sama, twój udźwig wzrośnie aż do 250 kilogramów. W tym momencie warto zrealizować zlecenie nr 20.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 20: dostawa leków na receptę, Nestor

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 18: dostawa paczek, Węzeł Jeziorny

O autorze
Komentarze