Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Space Remake: jutro zobaczymy długi gameplay

Podczas specjalnego pokazu.

Z okazji rocznicy premiery oryginalnego Dead Space, twórcy ambitnego remake’u organizują transmisję, podczas której obejrzymy długi gameplay z rozgrywki.

Dołącz do reżysera Romana Campos-Oriola i starszy producenta Philippe Ducharme podczas obchodów tej niezwykłej rocznicy z dogłębnym spojrzeniem na nadchodzący remake Dead Space” - czytamy w opisie filmu. Transmisja rozpocznie się 14 października o godzinie 17 czasu polskiego.

Na początku miesiąca opublikowano pierwszy trailer z gameplayem, na którym widzimy fragmenty rozgrywki oraz nowości, wprowadzone przez studio Motive. Być może jutro zobaczymy nieedytowany fragment rozgrywki.

Nowa wersja Dead Space pojawi się 27 stycznia 2023 roku na PC i konsolach obecnej generacji. Twórcy zapowiadają, że statek USG Ishimura wzbogacono o nowe pomieszczenia, trasy i przeszkody, a niemy pierwotnie protagonista przemówi głosem aktora Gunnera Wrighta, który wcielił się w Isaaca Clarke’a w obu kolejnych częściach oryginalnej trylogii.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze