Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Deadly Premonition: Director's Cut na PC w maksymalnej rozdzielczości 720p

AKTUALIZACJA: Producent gry przeprasza.

Aktualizacja #2: Hidetaka „Swery65” Suehiro, popularny japoński producent ze studia Access Games osobiście przeprosił na Twitterze za problemy z wersją PC.

„Do wszystkich fanów Deadly Premonition” - napisał. „Jak zwykle, oceny wersji Steam są różne. Przepraszam wszystkie zawiedzione osoby. Jestem zakłopotany, że problemy sprawiły zawód oczekiwań. Dziękuję wam, życzę miłej zawaby, kocham was wszystkich!”

*

Aktualizacja: Popularny twórca modyfikacji o pseudonimie „Durante” opublikował już pierwszą wersję poprawki do Deadly Premonition: Director's Cut, umożliwiającą włączenie gry w wyższej niż 1280×720 rozdzielczości.

Patch ściągnąć można z oficjalnego bloga. Autor zaznacza, że to dopiero wczesna wersja alpha, borykająca się jeszcze z problemami, zwłaszcza w późniejszych etapach gry.

Durante poinformował także, że jego projekt otrzymał poparcie samego studia Rising Star Games, wyraźnie zadowolonego, że ktoś inny wykonuje za darmo kluczowe prace.

*

Oryginalna wiadomość: Deadly Premonition: Director's Cut zadebiutuje na Steamie w wersji PC dopiero za kilka godzin, ale posiadacze wcześniejszych kopii gry informują, że maksymalna rozdzielczość produkcji wynosi 720p (1280×720).

Co więcej, użytkownicy forum NeoGAF donoszą, że twórcy konwersji z Rising Star Games nie zadbali o żadne opcje graficzne. Jedyną dobrą wiadomością jest brak blokady klatek na sekundę, co gwarantuje rozgrywkę także w 60 FPS. Sterowanie dostosowano także do tandemu mysz i klawiatura.

Gracze zamierzający sprawdzić horror studia Access Games mogą zapewne liczyć na twórców modyfikacji, którzy już zabrali się do pracy. Nad poprawką pracuje podobno sam „Durante”, autor cenionych modyfikacji do pecetowej odsłony Dark Souls.

Deadly Premonition ukazało się pierwotnie na X360. Gra opowiada historię agenta FBI - Francisa Yorka Morgana. Bohater przybywa do fikcyjnego miasteczka Greenvale w poszukiwaniu seryjnego mordercy. Tytuł studia Access Games czerpie inspiracje z serialu „Miasteczko Twin Peaks” i innych dokonań Davida Lyncha.

Wszystkie dostępne opcje. Źródło: 4chan.
Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze