Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Deadliest Warrior pierwszym dodatkiem do Chivalry: Medieval Warfare

AKTUALIZACJA: Testy beta rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu.

Aktualizacja: Torn Banner Studios zapowiedziało, że beta Deadliest Warrior rozpocznie się jeszcze przed końcem miesiąca - informuje ShackNews. Zaproszenia zostaną wysłane do wszystkich, którzy złożą przedpremierowe zamówienie w serwisie Steam oraz dla części graczy, którzy posiadają oryginalne Chivalry: Medieval Warfare.

Dowiedzieliśmy się również, że do dwóch poznanych już klas - Spartanina i Samuraja - dołączą: Pirat, Ninja, Wiking oraz Rycerz.

*

Oryginalna wiadomość: Twórcy sieciowej gry akcji Chivalry: Medieval Warfare podjęli współpracę ze stacją telewizyjną Spike - właścicielami praw do programu Deadliest Warrior. W wyniku kooperacji powstanie dodatek do gry, wprowadzający nowe rodzaje wojowników.

Dzięki rozszerzeniu, w produkcji Torn Banner Studios znajdziemy m.in. Spartan i samurajów. Twórcy przygotowują także dodatkowe mapy, stosowne dla nowych epok historycznych. W podstawowej wersji gry wcielamy się w rycerzy, wzorowanych na średniowiecznych wojownikach.

Telewizyjny Deadliest Warrior emitowano od 2009 do 2011 roku, porównując możliwości wojowników z różnych epok. Na licencji programu ukazały się już trzy gry.

Chivalry: Medieval Warfare powstało dzięki wsparciu graczy na Kickstarterze - twórcy pozyskali ponad 85 tys. dol. na dokończenie produkcji. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby. Dostępny oręż obejmuje szereg broni białej, ale także łuki, kusze, a nawet balisty i katapulty.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze