Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Space Remake - długość gry, ile trwa

Czas przejścia produkcji.

Odświeżona wersja kultowego horroru zapewni wciągającą rozrywkę na wiele godzin. Poniżej odpowiadamy na pytanie, ile godzin zajmie przejście Dead Space Remake.

Według zapowiedzi twórców, tytuł będzie wiernie podążał za fabułą pierwowzoru, nie zmieniając przy tym przesadnie mechaniki. Możemy zatem się spodziewać, że długość gry będzie podobna do oryginału, a ten dało się przejść w około 12 godzin (według danych z portalu HowLongToBeat).

Jednak w związku z zapowiadanymi alternatywnymi ścieżkami do celów misji, czas gry może się nieznacznie wydłużyć do około 15 godzin. Ponadto według udzielonej przez twórców informacji, przejście gry na 100 procent będzie wymagało ukończenia jej dwukrotnie (normalnie i w trybie Nowej Gry +), zatem na „łowców platyn” czeka około 30 godzin zabawy.

Czas przejścia oryginalnego Dead Space przy różnych podejściach. Możemy spodziewać się podobnych rezultatów w remake'u (źródło: howlongtobeat.com)

Oczywiście wszystko zależy od naszego stylu gry i wykonując jedynie najważniejsze zadania oraz sprawnie sobie radząc podczas walk i zagadek, gra potencjalnie zajmie nam o wiele mniej czasu.

Spis treści: Dead Space Remake - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze