Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Space - jak zwiększyć miejsce w ekwipunku

Skąd wziąć więcej miejsca na przedmioty i broń.

W Dead Space Remake - podobnie jak w wielu innych survival horrorach - zarządzanie ekwipunkiem jest ważnym aspektem rozgrywki. Początkowo mamy do dyspozycji niewiele miejsca na przedmioty, jednak w miarę postępów będzie można zwiększyć liczbę dostępnych slotów. Na tej stronie dowiesz się, jak tego dokonać.


Na tej stronie:


Jak zwiększyć pojemność ekwipunku

Na początku przygody, Isaac może przenosić jednocześnie zaledwie 14 przedmiotów (wliczając broń). Liczba dostępnych slotów zależna jest od poziomu posiadanego kombinezonu. Każde ulepszenie kombinezonu zapewnia 4 dodatkowe sloty na przedmioty. Aby mieć więcej miejsca, należy ulepszyć kombinezon RIG.


Gdzie znaleźć kombinezony

W Dead Space Remake mamy do dyspozycji 6 poziomów ulepszenia kombinezonu, ale tylko kilka z nich zapewniają powiększenie ekwipunku. Poniżej znajdziesz listę dostępnych ulepszeń wraz z informacjami, gdzie je znaleźć oraz ile łącznie slotów będzie dostępnych po ulepszeniu.

Nazwa i poziom kombinezonu Gdzie znaleźć Sloty
Kombinezon poziomu 1 Domyślny kombinezon Isaaca. 12
Kombinezon poziomu 2 Rozdział 1. Dostępny w sklepie bez dodatkowych schematów. Cena w sklepie: 10 000 kr. 18
RIG Średniozaawansowanego inżyniera (poziom 3) Rozdział 4. Schemat znajdziesz po drodze do Gniazda Kapitańskiego w pomieszczeniu z kombinezonami. Cena w sklepie: 20 000 kr. 22
RIG średniozaawansowanego górnika (poziom 4) Rozdział 7. Schemat znajdziesz na pokładzie D w skrzydle konserwacyjnym. Jest w tym samym pomieszczeniu, co nadajnik SOS (po spotkaniu z Nicole). Cena w sklepie: 35 000 kr. 26
RIG zaawansowanego inżyniera (poziom 5) Rozdział 10. Chemat znajdziesz w pomieszczeniu Szatnie i prysznice po drodze na boisko do koszykówki/Z-Ball. Cena w sklepie: 60 000 kr. 30

RIG zaawansowanego żołnierza (poziom 6) nie zapewniają dodatkowych miejsc na przedmioty, zwiększają jedynie poziom ochrony przed obrażeniami. Maksymalnie możesz mieć 30 slotów ekwipunku.

Następne: Dead Space - system ALIVE: co to jest

Spis treści: Dead Space Remake - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dead Space - jak wyrzucić przedmioty z ekwipunku

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze