Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Island: Definitive Edition zmierza na PS4 i Xbox One - raport

Kolejna konwersja?

Gra akcji Dead Island z 2011 roku doczeka się ponownej premiery, tym razem na PC, PlayStation 4 i Xbox One - wynika z informacji opublikowanych przez jeden ze sklepów.

Sieć Loot.co.za z Afryki Południowej wymienia obecnie Dead Island: Definitive Edition na wszystkie te platformy, podając firmę Koch Media jako wydawcę (dzięki, Lifelower).

Należące do Koch Media studio Deep Silver nie ogłosiło jeszcze, co może zawierać nowe wydanie, ale w podobny sposób ujawniano już informacje na temat innych tytułów.

Nie jest na przykład jasne, czy w pakiecie znajdzie się także druga odsłona, czyli wydane w 2013 roku Dead Island: Riptide.

Jeśli dane ze sklepu Loot.co.za są prawdziwe, to posiadacze Xbox One mogą mieć inny powód do rozważenia zakupu, jeśli gra zadziała w przyszłości w systemie wstecznej kompatybilności z X360.

Możliwe, że Deep Silver planuje udostępnić Definitive Edition z powodu problemów z produkcją Dead Island 2. Ten projekt stracił ostatnio dewelopera i wydawca musi znaleźć nowe studio do dokończenia prac.

Masz chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze