Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Island 2 zadowoli zbieraczy. Znamy listę osiągnięć

Sporo wyzwań i znajdziek.

W sieci pojawiła się już lista większości osiągnięć, jakie znajdziemy w Dead Island 2. Wygląda na to, że fani ubijania zombiaków i szukania znajdziek będą mieli ręce pełne roboty.

Z zestawienia opublikowanego przez serwis TrueTrophies możemy wywnioskować, że nowa produkcja od Dambuster Studios postawi na kreatywność i pomysłowość gracza. Osiągnięcia zdobędziemy za wybicie odpowiedniej liczby zombie, zadawanie obrażeń w konkretny sposób, wykańczanie przeciwników za pomocą „finisherów” i ulepszanie ekwipunku.

Zobacz także: Dead Island 2 - Poradnik, Solucja - nasze kompletny przewodnik po grze

Nie zabraknie również licznych znajdziek. Pojawią się wyzwania oparte na odnajdywaniu skrzyń z zasobami oraz kolekcjonowaniu dzienników i kart umiejętności (które posłużą jednocześnie za system rozwoju bohatera). Gra doceni też wypełnianie zadań pobocznych i „specjalnych wyzwań walki oraz eksploracji”. Warto zaznaczyć, że w zestawieniu zabrakło trofeów fabularnych, nie trzeba więc bać się o potencjalne spoilery.

Ujawnione wyzwania nie wyglądają na zbyt skomplikowane, możemy więc założyć, że zaliczenie gry na 100 procent nie powinno być większym problemem. Przypomnijmy, iż zdaniem jednego z deweloperów, ukończenie wątku głównego wraz z kilkoma zadaniami pobocznymi powinno zagwarantować około 20 godzin rozgrywki.

Dead Island 2 zadebiutuje na PC oraz konsolach PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S już 21 kwietnia. W grze znajdziemy sporą dawkę walki, zombiaków i czarnego humoru. Akcja rozgrywa się w zniszczonym przez zarazę Los Angeles, a zadaniem graczy - tytuł oferuje bowiem opcję kooperacji - jest eksterminacja nieumarłych.

Dead Island 2 zdecydowanie jest grą, w którą chcę zagrać po wydaniu pełnej wersji. Warto było czekać ponad dekadę od premiery ostatniej odsłony, bo dostajemy pełną akcji i humoru siekankę, która podąża drogą wytyczoną przez kultowego poprzednika, a do tego naprawia niemal wszystkie jego bolączki i dodaje sporo własnych pomysłów oraz unikalnego charakteru” - napisał Maciek w pierwszych wrażeniach z Dead Island 2.


Dlaczego warto sięgnąć po „Legendy gier wideo”?

Dzięki książce poznasz największych twórców gier wideo w historii, a przy okazji dowiesz się, jak wielki był ich wpływ na wszystkie kolejne gry, również dzisiejsze hity, w które grasz na co dzień.

Pobierz darmowy fragment i zamów książkę „Legendy gier wideo” w przedsprzedaży »

Kto pierwszy poruszył postacią na ekranie, jak narodziły się komputerowe RPG-i, dlaczego grom tak blisko do filmów, kto wymyślił otwarte światy, jak narodziły się strzelanki czy wreszcie, który znany twórca poleciał w kosmos jako drugi cywil w historii.

Dowiedz się więcej teraz »

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze