Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Island 2 wstaje z martwych. Amazon ruszył z preorderem i ujawnił datę premiery oraz screeny

Mimo że nie było jeszcze pokazu gry.

Niespodziewanie, w sieci Amazon pojawiła się karta produktu dla Dead Island 2 - z opisem, obrazkami i datą premiery. To o tyle nietypowe, że gra nie doczekała się jeszcze oficjalnej prezentacji. Ta najpewniej odbędzie się ona w przyszłym tygodniu, na targach Gamescom.

W sklepie można aktualnie zobaczyć zarówno wersję zwykłą, jak i Day 1 Edition. Przez pewien czas można było zamówić grę w przedsprzedaży, ale teraz nie jest to już możliwe. Informacje odnośnie ceny i rzekomej daty premiery też usunięto, ale Gamespot wspomina, że był to 3 lutego 2023 roku i 70 dolarów. Aktualnie nie wiadomo, czy data jest trafna.

„Śmiertelny wirus rozprzestrzenia się po Los Angeles w Kalifornii, zamieniając jego mieszkańców w wygłodniałe zombie. Miasto jest objęte kwarantanną, a wojsko wycofało się. Ugryziony, zarażony, ale odporny, uczysz się okiełznać wewnętrzne zombie. Tylko ty oraz garstka innych śmiałków, którym udało się uodpornić na działanie patogenu, decyduje o przyszłości Los Angeles (i ludzkości)” - czytamy w opisie.

Karta edycji Day 1 ujawnia też kilka nowych obrazków, które zamieszczamy poniżej:

Dowiedzieliśmy się też, że gracze mogą pokierować jedną z sześciu unikalnych postaci, personalizując ich zdolności. System rozwoju będzie bardzo swobodny i pozwoli w dowolnej chwili zresetować punkty umiejętności i wydać je w inny sposób.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze