Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Island 2 - Sztuka ciała: Wzburzenie

Pozbieraj zarażone kręgosłupy.

Sztuka ciała: Wzburzenie w Dead Island 2 to trzecie zadanie poboczne dla Franceski. Na tej stronie poradnika dowiesz się, jak zbierać zarażone kręgosłupy, których poszukuje do swoich prac.
  • Gdy po raz kolejny udasz się do Franceski (1) w Beverly Hills, ujrzysz kolejną kartkę na tablicy ogłoszeń. Przed rozpoczęciem misji ukończ zlecenie Sztuka ciała: Wilgotność. Tym razem kobieta poprosi cię o znalezienie pięciu zarażonych kręgosłupów.
  • Ich głównym źródłem we wczesnych etapach gry są Krzykacze. Eliminuj je, a sporadycznie wypadnie z nich żółty worek zawierający poszukiwany organ. Potwory tego typu występują licznie w Monarch Studios, ale znajdziesz je także w innych lokacjach - miejsca ich przebywania oznaczone są na mapie regionu (2), jako siedlisko krzykaczy.
  • Kręgosłupy zanieś do Franceski i wrzuć do wiadra przy tablicy ogłoszeń. Gdy wygenerujesz dalsze postępy w fabule, by odblokować nowych przeciwników, będziesz mógł pobrać nowe zlecenia od kobiety. Aktualną ilość organów możesz sprawdzić w ekwipunku, w zakładce Części.
  • Walka z Krzykaczami jest dość trudna. Gdy wydają z siebie dźwięk, masz problem ze zbliżeniem się do nich. Na hałas reagują także inne zombiaki, które zostają zwabione i wciągnięte w walkę, dlatego Krzykaczy należy eliminować w pierwszej kolejności, najlepiej korzystając z broni dystansowej. Posiadają sporo zdrowia, potrafią także skutecznie walczyć wręcz siekąc dynamicznie szponami, stąd warto korzystać z karty Blokowania zamiast Uniku. Są wrażliwi na obrażenia obuchowe.

Następnie: Dead Island 2 - Sztuka ciała: Wigor

Spis treści: Dead Island 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dead Island 2 - Sztuka ciała: Wilgotność

O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze