Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Island 2 - Podróż bohatera

Burt po raz kolejny potrzebuje twojej pomocy.

Zadanie poboczne Podróż bohatera w Dead Island 2 zostanie odblokowane, gdy wykonasz misję Strażnik wybrzeża oraz ukończysz etap w wesołym miasteczku w zadaniu głównym: Deptak nieumarłych.

  • Pod molo znajdziesz Ritę i Burta wołających o pomoc. Pozbądź się zombie i wespnij się do nich, by sprawdzić co z mężczyzną. Po rozmowie wyeliminuj kolejnych nieumarłych, aby kontynuować.
  • Udaj się zgodnie ze znacznikiem w stronę toalet przy ośrodku badawczym i zniszcz skrzynie blokujące przejście między nimi. Na końcu znajdziesz Szczęśliwą boję Burta wbitą w piasek. Weź ją i idź do kwatery głównej ratowników. Drogę zastąpi ci Łamacz, a za plecami z piasku wynurzą się zombiaki, gdy będziesz opuszczał obszar toalet - wycofaj się, by walczyć na otwartej przestrzeni
  • Po rozmowie z Ritą w kryjówce okaże się, że Burt nigdy tu nie dotarł, idź go uratować za wskazaniem znacznika misji. Przygotuj się jednak, bowiem na miejscu czeka cię starcie z wieloma zombiakami i Rzeźnikiem. Aby skutecznie go wyeliminować, napieraj, gdyż ten potrafi odnawiać zdrowie żywiąc się zwłokami. Ponadto umie trzymać gardę - jest wtedy odporny na większość ciosów, ale jego nogi nie są chronione.
  • Potem wejdź do budki ratownika na plaży i porozmawiaj z Burtem - niestety nie masz możliwości uratowania go. Za ukończenie zadania otrzymasz atut Opiekun - zapewnia premię do wytrzymałości, gdy dzierżysz broń z tym ulepszeniem - oraz zwyczajną maczetę.

Następnie: Dead Island 2 - Pomocna dłoń

Spis treści: Dead Island 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dead Island 2 - Wiadomość w butelce

O autorze

Patrick Homa

Autor

Komentarze