Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Island 2 opóźnione, ale w grudniu dostaniemy pokaz gameplayu

Wydawca zaprasza na specjalną transmisję.

Wyczekiwane Dead Island 2 pojawi się nieco później niż pierwotnie planowano. Wydawca jednak informuje, że rozwój gry znajduje się już „na ostatniej prostej

Według opublikowanego komunikatu, gra zadebiutuje finalnie 28 kwietnia 2023 roku. „Zespół deweloperski poświęci dodatkowy czas, aby mieć pewność, że wypuszczą na rynek tytuł, z którego będą dumni. Przy okazji są ogromnie wdzięczni za cierpliwość tych wszystkich osób, które od lat czekają na grę” - czytamy w ogłoszeniu.

Jednocześnie wydawca pragnie zaprosić na wydarzenie Dead Island 2 Showcase, na którym zobaczymy nowy zwiastun oraz wideo z rozgrywki. Transmisja na Twitchu oraz YouTube odbędzie się już 6 grudnia.

Przypomnijmy, że Dead Island 2 to kontynuacja polskiej strzelanki od studia Techland, tworzona przez brytyjski zespół Dambuster Studios. W przeciwieństwie do tropikalnej wyspy z pierwszej odsłony, akcja sequela zabiera nas do opanowanego przez żywe trupy Los Angeles. Tytuł pojawi się na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze