Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead by Daylight za darmo w Epic Games Store

Plus: nauka programowania.

Epic Games Store udostępnił za darmo dwie kolejne gry na PC: asymetryczny horror sieciowy Dead by Daylight oraz logiczną grę z zagadkami dla miłośników programowania - while True: learn ().

W celu odebrania wymienionych produkcji należy wcisnąć przycisk „Pobierz” na kartach katalogowych. Tradycyjnie, oferta ograniczona jest czasowo - zakończy się za tydzień, 9 grudnia, o godzinie 17:00 polskiego czasu. Gry zachowujemy jednak na zawsze.

  • Dead by Daylight w Epic Games Store - przejdź
  • while True: learn() w Epic Games Store - przejdź

W Dead by Daylight jeden z graczy wciela się w monstrum, a pozostali w tak zwanych ocalałych. Zadaniem zabójcy jest przeszkodzenie ludziom w ucieczce z mapy, która jest możliwa tylko przy wykorzystaniu sprytu i współpracy. Premiera odbyła się w czerwcu 2016 roku, lecz gra jest stale aktualizowana i nie traci na popularności.

W while True: learn wcielamy się w speca od uczenia maszynowego i sieci neuronowych, tyle że... nasz kot jest w tym od najlepszy. Celem jest więc stworzenie translatora języka czworonogów na mowę ludzi, z czym związane są liczne programistyczne zagadki do rozwiązania.

Za tydzień odbierzemy dwie kolejne produkcje: Godfall Challenger Edition (bez kampanii, podobnie jak w PS Plus) oraz Prison Architect.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze