Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead by Daylight - strój, zmiana wyglądu postaci

Jak zmienić wygląd ocalałego i zabójcy.

Dead by Daylight oddaje do twojej dyspozycji dziesiątki różnorakich postaci - zarówno po stronie ocalałych jak i zabójców. Pozwala także dostosowywać ich wygląd za pomocą rozmaitych elementów ubioru (bądź całych strojów) czy talizmanów. Z tej strony dowiesz się jak zmienić wygląd sterowanej przez ciebie postaci.

Wygląd postaci dostosujesz po wejściu do dowolnego trybu rozgrywki - będąc jeszcze w lobby bądź już w trakcie ostatnich przygotowań do meczu. Kliknij po prostu w przycisk Personalizacja (1).

W tym oknie znajdziesz gniazda, po kliknięciu na które wybierzesz kompletny stój (2), elementy ubioru (3) na głowę, tors i nogi bądź talizmany (4). Ostatnia grupa to dekoracyjne zawieszki. Tutejsze przedmioty kupisz w sklepie bądź odblokujesz w Szczelinie.

Strój nie wpływa w żadnym stopniu na skuteczność postaci w trakcie rozgrywki. W przypadku ocalałych warto jednak wybierać elementy, które pozwolą ci się lepiej kamuflować w terenie. Od jaskrawych, kolorowych ubrań lepsze będą zabrudzone i/lub zakrwawione - zabójcy trudniej będzie cię dostrzec.

Następnie: Dead by Daylight - totemy: co dają, jak znaleźć i zniszczyć

Spis treści: Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Dead by Daylight - szczelina, Przepustka Sezonowa, fragmenty

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze