Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

DayZ w przyszłych aktualizacjach dostanie rowery i dzikie zwierzęta

Raport z prac.

Twórcy sieciowego DayZ opublikowali ostatni w tym roku raport z postępów w pracach nad produkcją, ujawniając plany na najbliższe aktualizacje.

Jana Dirtbike

Obecnie deweloperzy z Bohemia Interactive koncentrują się między innymi na animacjach, optymalizacji i chmurach, a ostatnio zakończono prace nad nowymi efektami graficznymi: renderowaniem wody i cieniowaniem powierzchniowym ambient occlusion.

Następne łatki powinny wprowadzić już dodatkową zawartość, w tym motocykl enduro, a następnie także rower. Większą innowacją będą jednak dzikie zwierzęta, tworzone przez oddział w Bratysławie.

Jak prezentuje poniższy materiał wideo, możemy spodziewać się między innymi sympatycznych piesków mordujących gracza, a także nieco spokojniejszych przedstawicieli fauny.

Główne założenia DayZ to przetrwanie w świecie opanowanym przez zombie w towarzystwie innych - przyjaźnie i wrogo nastawionych - graczy. Produkt jest stale rozwijany. Finalna wersja gry ma ukazać się w 2016 roku.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze