Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Days Gone - Włóczędzy na górze

Odzyskujemy motocykl.

W ramach zadania Ty chyba chcesz umrzeć pozyskaliśmy pompę paliwa potrzebną do naprawy motocykla. Okazało się jednak, że Boozer ma kłopoty po ataku przeprowadzonym przez wieczystych. Udaliśmy się wspólnie do kryjówki, rozpoczynając tym samym kolejną misję.

W kryjówce znajduje się szafa na broń - w tym momencie gra nauczy cię korzystać z tego przedmiotu. Odstawiając Boozera w bezpieczne miejsce i posiadając pompę paliwa, musimy wrócić po swój motocykl - czeka cię więc dłuższy spacer. Podążaj za pomarańczowym wskaźnikiem misji. Chwilę później zauważysz łupieżcę (1) - biegnij za nim.

Nie ma sensu strzelać do mężczyzny - po prostu za nim biegnij. W ten sposób dotrzesz do obozu łupieżców (2), w którym w dowolny sposób wyeliminuj sześciu nieprzyjaciół. Chwilę wcześniej gra nauczyła cię korzystać z kuszy, więc możesz to wykorzystać do cichej eliminacji wrogów.

Po rozprawieniu się z zagrożeniem nie zapomnij przeszukać zwłok łupieżców oraz najbliższą okolicę. Pozyskasz w ten sposób amunicję i cenne przedmioty. Następnie kontynuuj podróż do swojego motocykla. Będziesz wędrował przez las, gdzie niemal na pewno natkniesz się na świrusy.

Gdy już jednak dotrzesz na miejsce, okaże się, że twoja maszyna zniknęła. Zauważysz także człowieka Copelanda, który będzie biegł do obozu (3). Po prostu biegnij w tym samym kierunku.

Pod żadnym pozorem nie próbuj strzelać do znajdujących się tam ludzi - jakby nie patrzeć, okażą się sprzymierzeńcami bohatera. Znajdując się w środku, podążaj do żółtego znacznika, który wskazuje na Manny'ego (4) - obozowego mechanika.

W ramach przerywnika filmowego spotykamy się także z Copelandem, który jest szefem obozu. Idziemy za mężczyzną - po krótkim spacerze i dialogu wracamy do Manny'ego, który na twoje ręce przekazuje inny motocykl. Nie należy on jednak do najlepiej zmodyfikowanych.


O autorze
Komentarze