Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Days Gone - W Sherman's Camp aż roi się od świrusów

Zdobywamy dla Addy nóż Listona.

Zadanie polega na dotarciu do miasteczka położonego na wschód od obozu Żelaznego Mike'a i zdobyciu noża Listona, który jest potrzebny obozowej medyczce. Misja aktywuje się automatycznie po ukończeniu zadania Robiliśmy różne rzeczy i będzie częścią wątku o nazwie Zarobić na chleb.

W trakcie drogi do Sherman's Camp możesz odwiedzić położną na wschód od miasteczka farmę Żelaznego Mike'a, gdzie znajdziesz sojuszników. Przy dojeżdżaniu do samej miejscowości uważaj na wolnostojący dom, gdzie może czaić się snajper.

Po dotarciu na miejsce w pierwszej kolejności zwróć uwagę na spore grupy świrusów (1), które buszują między budynkami. Możesz próbować je omijać lub eliminować po cichu albo w otwartych starciach. Przy okazji warto spalić trzy lokalne gniazda, dzięki czemu zyskasz lepszą reputację w obozie Mike'a, a przy okazji oczyścisz teren z tych wrogów.

Główny cel znajduje się w budynku z czerwonej cegły, który stoi nieopodal stacji benzynowej. Po jego namierzeniu udaj się do zaułka i zwróć uwagę na czerwoną drabinę na górze. Strzel w mocowanie (2), aby opuścić ją na dół, po czym skorzystaj z niej.

Wejdź na górę i przejdź do budynku. Zejdź po schodach na parter i zlokalizuj szklaną gablotę (3), w której znajduje się poszukiwany nóż. Po zniszczeniu osłony podnieś go i wróć do obozu, gdzie oddaj go Addy. W ten sposób ukończysz misję.


O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze