Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Days Gone - W ich menu (zlecenie)

Zadanie dla Rikki, w którym musimy uratować chłopaka w mieście, gdzie znajduje się horda.

Kolejne zlecenie, którego wykonania możemy się podjąć po rozmowie z Rikki w obozie Żelanzego Mike'a. Dziewczyna poprosi, abyś odszukał chłopaka o imieniu Jeremy, który udał się w podróż. Jest to misja dodatkowa związana z wątkiem W obronie słabszych.

Zacznij od skierowania się do miasteczka, leżącego na północny wschód od obozu Żelaznego Mike'a. Na miejscu skorzystaj z surwiwalowego widzenia i zlokalizuj ślad na ziemi (1). Wróć na motor i zacznij jechać tropem w stronę miasteczka.

Na miejscu zachowaj czujność, ponieważ spotkasz bandytów, a kiedy rozpoczniesz z nimi walkę wewnątrz miasteczka może pojawić się horda. Gdyby świrusy dostrzegły bohatera, to szybko się oddal, poczekaj, aż zaczną wracać i dopiero kontynuuj swoje śledztwo. Kolejny ślad (2) znajduje się na ziemi przy dystrybutorach z paliwem.

Następny trop to ślady krwi (3) na murku. Zachowaj czujność, ponieważ wkraczając coraz głębiej w miasto ryzykujesz spotkanie zarówno bandytów, pojedynczych świrusów, jak i całej hordy, którą mogą zwabić na przykład odgłosy wystrzałów.

Gdybyś dla pewności chciał wyeliminować całą hordę, to ustaw motocykl nieco za miastem, po czym z dystansu atakuj zgrupowanie świrusów, na przykład rzucając w nich koktajlem mołotowa (4). Zacznij uciekać w kierunku maszyny i korzystaj z niej, jeśli grupa horda będzie doganiać bohatera. Jeżeli zostaną tylko pojedynczy rywale, to eliminuj ich, a potem powtarzaj cały proces, aż wyeliminujesz hordę.

Kontynuuj po śladach krwi, aż dotrzesz do piętrowego budynku (5) z cegły. Wejdź do środka i udaj się schodami na górę.

Podejdź do metalowych drzwi i otwórz je. W ten sposób dotrzesz na taras, gdzie znajdziesz związanego Jeremy'ego (6). Uwolnij go i zamelduj o tym Rikki, co zakończy zadanie.


O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze