Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Days Gone - Ruszamy na północ, Parszywa śmierć

Przebij się przez tunel.

To kontynuacja zadania Nie może być daleko i Załatwimy to szybko. Podążaj do Boozerem, aż w końcu natkniecie się na rannego Leona. W ramach scenki przerywnikowej uciekinier zginie - idź za kompanem do motocykli. Zanim do nich dotrzesz, przy obozowisku podnieś materiały (1) (środek sterylizujący i szmata), które posłużą do stworzenia bandażu.

Podążaj za wskazówkami wyświetlanymi na ekranie, aby stworzyć przedmiot. Chwilę późnij dobiegniecie do motocykla - kilkaset metrów dalej wraz z Boozerem przepchnij samochód (2) - wówczas zostaniecie zaatakowani.

Tym samym nauczysz się podstaw walki w zwarciu, w tym uników i używania białej broni. Po odparciu ataku wsiądź na motocykl. Gdy dotrzesz do tunelu, zmierzaj przed siebie i wykonuj polecenia na ekranie. Przede wszystkim jednak otwieraj bagażniki aut (3), w których znajdziesz cenne przedmioty.

Warto także podnosić przednie klapy samochodów, skąd z kolei pozyskasz cenny złom. Chwilę później dowiesz się, jak niszczyć gniazda świrusów(4) - po ich podpaleniu bądź gotowy na nieco strzelania. Z gniazda wybiegną bowiem nieumarli.

Po kolejnej scence przerywnikowej zmierzaj przed siebie, likwidując wrogów. Jeśli włączy się alarm w samochodzie, po prostu wykonaj interakcję na masce i odłącz przewody. Po lewej stronie tunelu znajduje się też wnęka, w której znajdziesz przydatne przedmioty - zostaniesz tam jednak zaatakowany przez jednego świrusa. Pokonaj go wręcz.

Właśnie stamtąd przepchniesz też kolejny samochód, który stoi na drodze w tunelu i uniemożliwia przejazd motocyklowi. Włączy się kolejny alarm, którym zainteresują się zombie. Rozpraw się z nimi, wyłącz alarm, po czym kontynuuj eksplorację.

Na drugim końcu tunelu znajduje się jeszcze jedno gniazdo świrusów - weź z sakwy przedmioty, które posłużą do stworzenia koktajlu Mołotowa. Następnie użyj przedmiotu na gnieździe i zabij świrusy. Wsiądź na motocykl i wyjedź z tunelu.


O autorze
Komentarze