Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Days Gone - Przyniosłem ci coś; Wyrywałem już chwasty

Zdobywamy geodę dla Lisy i w retrospekcji wracamy do Sary, aby zdobyć lawendę.

Po złapaniu Roacha w misji Reszta naszych leków w dzienniku pojawi się kolejne zadanie, w którym bohater będzie musiał odnaleźć geodę i dostarczyć ją Lisie w obozie Hot Springs.

Poszukiwany przedmiot znajduje się w miasteczku, a konkretnie w punkcie informacyjnym, który znajdziesz w wolnostojącym domu.

Aby dostać się do środka skorzystaj z wejścia przez otwarte okno. W środku znajdziesz nieco przydatnych rzeczy, ale najważniejszy jest odłamek skalny (1), leżący na jednej z półek. Podnieś go i udaj się z nim do obozu Hot Springs, gdzie podaruj go Lisie. Dziewczyna ponownie powie, że życie w obozie zupełnie się jej nie podoba.

Misja: Wyrywałem już chwasty

Po dostarczeniu Lisie geody wróć do swojej kryjówki, gdzie będzie czekał Boozer. Okaże się, że poparzenia nie leczą się zbyt dobrze.

Po chwili rozpocznie się właściwa część misji, będąca retrospekcją w wątku Pamiętam. Po cofnięciu się do wspomnień bohatera wystarczy cały czas podążać za Sarą i przysłuchiwać się prowadzonej rozmowie. Po kilku scenkach dotrzecie w pobliże jeziora, gdzie trzeba będzie zerwać trzy kwiaty lawendy (2).

Roślina ta rośnie przy samej wodzie, więc wystarczy trzymać się brzegu, a po chwili znajdziesz odpowiednią ilość kwiatów. Kiedy to uczynisz retrospekcja się zakończy, a po powrocie do teraźniejszości ukończysz też zadanie.


O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze