Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Days Gone - Przydałaby się pomocna dłoń, Wiosenny zasiew

Odwiedzamy Boozera i gonimy na motocyklu Lynchmana.

Jest to bardzo krótkie zadanie, które aktywuje się automatycznie po ukończeniu misji Widzisz, co zrobili. Wystarczy udać się do obozu Żelaznego Mike'a i odwiedzić w szpitalu Boozera. Po obejrzeniu scenki misja zostanie zaliczona.

Misja: Wiosenny zasiew

Misja aktywuje się po ukończeniu zadania Pomocna dłoń. Rikki powie, że niejaki Lynchman wykradł nasiona pod uprawy i należy je odzyskać.

Udaj się do wskazanego miejsca, gdzie znajduje się drewniana chatka z molo. Na prawo od chatki znajdziesz torbę (1), którą przeszukaj. Po uczynieniu tego w okolicy pojawi się Lynchamn uciekający na motorze.

Wróć na swój motocykl i rozpocznij pościg. W pierwszej kolejności uważaj na rzucane przez Lynchmana i jego kompanów butelki z benzyną, które będą na drodze wywoływać małe pożary (2). Unikaj ich.

Kiedy zbliżysz się do grupy uciekinierów, to w pierwszej kolejności zestrzel pomocników (3) Lynchmana. Od początku będzie towarzyszyć mu dwóch ludzie, ale z czasem na trasie mogą pojawić się kolejni, więc zachowaj czujność.

Kiedy pozbawisz Lynchmana eskorty, to zacznij ostrzeliwać jego maszynę. Dobrym sposobem na zrzucenie go z niej jest również rozpędzanie się i taranowanie maszyny przeciwnika (4), w miejscach, gdzie jest rywal daje się dogonić. Po zrzuceniu przeciwnika z motocykla rozpocznie się scenka, po której zadanie się zakończy.


O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze