Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Days Gone - Nie może być łatwo; Nie przepadają za gośćmi

Podróż z Rikki. Misje: Wtedy zrozumiałam, To długa historia.

Misja o nazwie Mam dla ciebie robotę, to bardzo krótkie zadanie, które rozpocznie się po ukończeniu wątku Wiosenny zasiew. Zacznij od powrotu do obozu Żelaznego Mike'a i przeprowadzenia rozmowy ze Skizzo. Następnie rozpocznie się scenka z Rikki, po której wyrusz za dziewczyną.

Misja: Nie może być łatwo

Wsiądźcie na motocykle i wyruszcie do miejsca wskazanego przez Rikki. Po dość długiej trasie, w której dziewczyna będzie ciągle rozmawiać z bohaterem, dotrzecie do przepompowni wody.

Po wstępnych oględzinach okaże się, że maszyny nie działają i należy je uruchomić. Wyrusz za Rikki na teren zakładu. Chodź za nią od jednego miejsca do drugiego. W pewnej chwili Rikki poprosi, abyś coś sprawdził. Udaj się na dół i podejdź do białych drzwi (1), z którymi wejdź w interakcję.

Kiedy okaże się, że nie możesz przez nie przejść wróć do Rikki i zacznij iść za dziewczyną prowadząc rozmowę. Po dotarciu do siatki (2) bohater pomoże Rikki przejść na drugą stronę, a ta otworzy przejście.

Misje: Nie przepadają za gośćmi, Wtedy zrozumiałam

W tym momencie rozpocznie się kolejne zadanie. Wyrusz za Rikki, która kieruje się w głąb budynku.

W pewnej chwili dotrzecie do pierwszego gniazda (3) świrusów. Kiedy dziewczyna rzuci w nie koktajlem mołotowa, przygotuj się na odparcie wybiegających wrogów (4). Po oczyszczeniu pierwszego gniazda udajcie się do kolejnego i po spaleniu go odeprzyjcie kolejną grupę rywali.

Po przejściu przez budynek wróć z Rikki na zewnątrz. Okaże się, że placówka została zaatakowana przez wieczystych, co automatycznie rozpocznie zadanie o nazwie Wtedy zrozumiałam. Ukryj się i eliminuj kolejnych przeciwników. Uważaj zwłaszcza na snajpera (5) stojącego na dachu.

Przedzieraj się przez kolejnych nieprzyjaciół, kierując się w stronę wyjścia z zakładu. Zachowaj czujność pod koniec, ponieważ na placu boju pojawi się ciężkozbrojny (6) przeciwnik. Staraj się celować w jego głowę, aby jak najszybciej położyć go trupem.

Po oczyszczeniu terenu z przeciwników pozbieraj z placu boju przydatne przedmioty i amunicję i wsiądź z Rikki na motocykle. Rozpocznij z nią dość długą przejażdżkę w misji o nazwie To długa historia. Na końcu dotrzecie do obozu, gdzie zadanie się zakończy.


O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze