Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Days Gone - Można się było domyślić; Ludzie wysłani, by cię znaleźć

Odzyskujemy ekwipunek, uciekamy z obozu wieczystych, docieramy do motocykla i wracamy z kompanami.

Po ucieczce ze świątyni wieczystych, odzyskaniu części ekwipunku oraz uratowaniu dziewczyny w misji Zachowałem swoje imię, bohater musi jeszcze dotrzeć do broni, opuścić obóz wrogów i dotrzeć do swojego motocykla.

Arsenał można odzyskać bardzo szybko. Wystarczy podejść do skrzyń (1) stojących na ziemi i wziąć z nich wszystko, czego tylko nam potrzeba.

Opuść pomieszczenie, w którym się znajdujesz i wyjdź na zewnątrz. Zobaczysz, jak wieczyści wsiadają na motocykle i wyjeżdżają w teren przez główną bramę (2). Skieruj się w jej stronę i opuść obóz.

Kolejnym celem będzie dotarcie do motocykla. Zacznij przedzierać się w stronę znacznika (3). Po drodze będziesz mijał posterunki wieczystych oraz ich grupy (4), które często są atakowane przez świrusów. Wieczyści będą dawać się zjadać żywcem, co ułatwi unikanie starć - wystarczy trzymać się na dystans i nie rozpoczynać walki, jeśli nie jest to konieczne.

W drugiej części wędrówki trafisz na teren ze skałami. Tutaj unikanie wrogów będzie dużo trudniejsze i walka z wieczystymi oraz świrusami może okazać się koniecznością. Jednak w miarę możliwości pamiętaj, że możesz próbować eliminować wrogów po cichu (5). Przedzieraj się w ten sposób, aż dotrzesz do motocykla.

Misja: Ludzie wysłani, by cię znaleźć

Po dotarciu do maszyny rozpocznie się kolejne zadanie fabularne. Zacznij od skierowania się na główną trasę.

Po dojechaniu do niej natkniesz się na dwóch sojuszników (6) jadących na motocyklach. Podążaj za nimi i eliminuj nadjeżdżających wrogów (7). Możesz ich ostrzeliwać, a także wjeżdżać z dużą szybkością, co również jest skuteczną taktyką. Najważniejsze, to nie dopuścić do śmierci obydwu kompanów.

Po rozprawieniu się ze wszystkimi oponentami na motocyklach grupa zbliży się do obozu. Skieruj się w jego stronę, co zakończy bieżącą misję.


O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze