Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

David Hasselhoff w trybie zombie Call of Duty: Infinite Warfare

Szalone lata 80.

Seria Call of Duty nie może obejść się bez kooperacyjnego trybu zombie - ten w najnowszej odsłonie serii będzie inspirowany latami 80., zabierając graczy do kosmicznego wesołego miasteczka.

W obsadzie znajdą się David Hasselhoff, Paul Reubens, Seth Green, Ike Barinholtz, Jay Pharoah oraz Sasheer Zamata.

Zombies in Spaceland - tak nazwano tryb - przenosi fanów „do oryginalnej historii, gdzie wcielą się w jeden z czterech archetypów postaci z lat 80. w walce przeciwko żywym trupom na terenie kosmicznego lunaparku” - czytamy w opisie.

Nowy tryb ma być „przystępny dla nowych graczy, lecz zaoferuje również głębszą warstwę rozwoju postaci, a wszystko to przepełnione ukrytymi żartami i mechanizmami, które będą gratką dla wszystkich fanów zombie” - zapewnia Brian Bright, szef projektu w Infinity Ward.

Fabuła opowie historię czterech początkujących aktorów, przybywających na przesłuchanie do tajemniczego kina. Zostali zaproszeni przez reżysera - Willarda Wylera. W tej roli Paul Reubens („Wielka Przygoda Pee-Wee Hermana”, „Gotham”), który niegdyś sam był gwiazdą kina grozy.

Gracze wcielą się w postać reprezentującą jeden z czterech archetypów bohaterów lat 80.: sportowca, kujona, popularną dziewczynę i rapera.

Postacie grane są przez wachlarz aktorów komediowych, takich jak Seth Green („Robot Chicken”, „Austin Powers”), Ike Barinholtz („Sąsiedzi”, „Suicide Squad”), Jay Pharoah („Saturday Night Live”, „Prawdziwa Jazda”) oraz Sasheer Zamata („Saturday Night Live”, „Inside Amy Schumer”).

Jest też najważniejsza gwiazda, czyli sam David Hasselhoff („Nieustraszony”, „Słoneczny Patrol”). Ten wcieli się w zagadkowego DJ-a, który okaże się nieocenionym źródłem porad dla graczy.

Zombies in Spaceland zadebiutuje 4 listopada, razem z pełną wersją Call of Duty: Infinite Warfare na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Pierwszy pokaz rozgrywki z tego trybu zobaczymy jutro, o godzinie 18:00, w serwisie Twitch.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze