Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dave Bautista bardzo chciałby zagrać w filmie Gears of War

Drax ze „Strażników Galaktyki”.

Zapaśnik i aktor Dave Bautista stara się jak może, by dostać angaż w filmowej adaptacji serii Gears of War, tworzonej przez platformę Netflix i zapowiedzianej w tym tygodniu.

Widząc wieści na temat planów, Bautista opublikował na Twitterze krótki materiał wideo, podpisany wiele mówiącym komunikatem, że „prościej tego zrobić nie może”. Chodzi zapewne o fakt, że przekaz dla twórców projektu nie może być jaśniejszy - jest idealnym kandydatem.

Sam film nie jest nowy, lecz pochodzi z czasów promocji Gears of War 5, gdy aktor - kojarzony najlepiej zapewne jako Drax w „Strażnikach Galaktyki” - trafił do trybu wieloosobowego produkcji jako jeden z dostępnych skinów.

Bautista musi byś miłośnikiem serii nie od dzisiaj. Już w maju ubiegłego roku wspominał, że podczas jednej z wizyt w Universal Pictures - zamiast rozmawiać o angażu w „Fast & Furious” - wolał dyskutować właśnie na temat Gears of War.

Propozycję angażu aktora w roli Marcusa Fenixa wkrótce poparł sam Cliff Bleszinski, główny projektant trzech odsłon słynnej serii strzelanek. „Jesteś moim pierwszym wyborem” - napisał na Twitterze. „Tylko trzymajcie Chrisa Pratta z daleka od cyklu Gears” - dodał.

Jeśli o netflikowej adaptacji mowa, platforma zapowiedziała jednocześnie powstanie filmu aktorskiego i serialu animowanego. O projektach mowa obecnie niewiele. Zapewniono jedynie, że mowa o pozycjach dla dorosłych, powstających we współpracy ze studiem The Coalition.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze