Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Data premiery God of War Ragnarok jednak nie dzisiaj? Insider mówi o przesunięciu, Cory Barlog prosi o cierpliwość

Zamieszanie.

W sieci aż wrze od pogłosek o rychłym ujawnieniu nowych informacji o God of War Ragnarok, jednak w całym tym zamieszaniu pojawiają się plotki o rzekomym przesunięciu pokazu.

Informator, który wcześniej wspominał o dacie 30 czerwca, teraz powiedział redakcji Kotaku, że cokolwiek Sony planowało na dzisiaj, przesunięto to na inny dzień. The Snitch - bo taki pseudonim ma wspomniany insider - wydaje się być rozczarowany, a wręcz zaniepokojony.

Miało być ujawnienie” - tłumaczy. „Ale Sony opóźniło je. Nie było to ani State of Play, ani nowy zwiastun rozgrywki. To wszystko, co mogę powiedzieć. To wielka szkoda. Teraz bardziej martwię się o grę. Dla mnie oznacza to, że nie jest ona wystarczająco dopracowana”.

Przypomnijmy, że nie tylko The Snitch wspominał o 30 czerwca. Podobnie twierdziły inne znane osobistości, w tym insider Tom Henderson i dziennikarz Jason Schreier. Wygląda więc na to, że coś faktycznie miało się dziś wydarzyć.

Jest jeszcze tweet Cory'ego Barloga, a więc reżysera pierwszej części, który prosi graczy o cierpliwość, nie ujawniając jednak żadnych konkretów.

Gdyby to zależało ode mnie, dzieliłbym się wszystkimi informacjami, o których wiem. Ale to nie zależy ode mnie. Proszę więc o cierpliwość” - napisał Barlog. „Obiecuję, że informacje zostaną udostępnione w najbliższym możliwym momencie”.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze