Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darmowy weekend z XCOM: Enemy Unknown i Retrovirus na Steamie

Oraz przeceny obu tytułów.

Turowa strategia XCOM: Enemy Unknown oraz strzelanka Retrovirus dostępne są w ten weekend za darmo na Steamie.

Jeśli któryś z tytułów przypadnie nam do gustu, można go będzie także kupić w niższej cenie. Pierwsza gra jest tańsza aż 75% i kosztuje 10 euro (ok. 42 zł). Drugą produkcję nabyć można za 60% mniej, czyli 7,59 euro (ok. 32 zł).

Zarówno darmowy weekend jak i przeceny potrwają do niedzieli, do godziny 20. Jeden dzień dłużej potrwa wyprzedaż serii XCOM na Steamie, organizowana przez wydawcę - 2K Games.

XCOM: Enemy Unknown, rozbudowany remake gry z 1994 roku, miał premierę w październiku. Gracz wciela się w dowódcę elitarnej jednostki, która walczy z inwazją obcych. Musimy dbać nie tylko o poszczególnych żołnierzy, ale także o rozwój bazy.

Retrovirus od studia Cadenza Interactive to niezależna strzelanka, w której kontrolujemy statek kosmiczny z misją zniszczenia tytułowo wirusa. Gra czerpie inspirację z klasycznego Descent, oferując możliwość poruszania się w sześciu osiach. Poza kampanią dla pojedynczego gracza dostępne są także rozgrywki sieciowe, również w kooperacji.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły