Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darmowy dodatek do Anno 2205 wprowadza wyższy poziom trudności

Oraz nowe zadania.

Ekonomiczna strategia Anno 2205 wzbogaciła się wczoraj o darmowe rozszerzenie, wprowadzające do gry studia Blue Byte między innymi wyższy poziom trudności.

Dodatek o wiele mówiącej nazwie Veteran's Pack to także nowy rodzaj zadań do wykonania na mapach, możliwość wyłączenia określonych dóbr z konsumpcji, podgląd wszystkich budynków w sektorze, krótsze czasy ładowania czy lepsza wydajność.

Wyższy poziom trudności można zastosować także dla istniejących już korporacji, więc rozpoczęcie zabawy od podstaw nie jest wymagane. Konieczne jest za to dokładniejsze planowanie poczynań i rozwoju.

Deweloperzy ujawnili także plany na nadchodzące dodatki. W maju ukaże się darmowe Big Five Pack, z ekonomiczną rywalizacją i możliwością przejmowania akcji konkurencyjnych firm. Do tego negatywne i pozytywne „efekty” dla sektorów.

W czerwcu zadebiutuje kolejne płatne rozszerzenie. Orbit - jak sama nazwa wskazuje - umożliwi budowę stacji w przestrzeni kosmicznej, z własnym systemem nauki, badań i aktualizacji. Posiadacze przepustek sezonowych dostaną to DLC bez dodatkowych opłat.

Anno 2205 debiutowało w listopadzie 2015 roku, po raz pierwszy w serii oferując możliwość budowania fabryk i osiedli na kilku mapach - sektorach - jednocześnie.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze