Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darmowe Saints Row 4 Re-Elected już dostępne. W ofercie jeszcze jedna gra

Nadchodzi świąteczne rozdawnictwo.

Zgodnie z zapowiedziami, na platformie Epic Games Store możemy już odebrać Saint’s Row 4 Re-Elected - ulepszoną wersję szalonej produkcji z 2013 roku. W promocji znajdziemy też drugi, równie dynamiczny tytuł - WildCat Gun Machine.

Gry będą dostępne za darmo w sklepie EGS od 8 do 15 grudnia. Saint’s Row 4 Re-Elected to odświeżona edycja czwartej odsłony popularnego cyklu gier akcji, parodiujących serię GTA. W grze wcielamy się w przywódcę gangu Świętch - a teraz także prezydenta Stanów Zjednoczonych - którego zadaniem jest pokonanie inwazji kosmitów. W wersji Re-Elected znajdziemy również rozszerzenie Gat out of Hell, przenoszące historię do tytułowego piekła.

Druga z produkcji - Wildcat Gun Machine - stanowi połączenie gatunków dungeon crawler i tzw. „bullet hell shootera”. Bohaterka gry wstępuje do podziemi, by zawalczyć z pradawnymi bóstwami. Rozgrywka opiera się na eksploracji poziomów oraz pokonywaniu przeciwników przy użyciu rozbudowanego wachlarza broni.

Wraz z zakończeniem aktualnej promocji, na platformie EGS rozpocznie się zapowiadana wcześniej świąteczna akcja, podczas której każdego dnia będziemy mogli odebrać darmową grę. W sklepie wystartowało już odliczanie do startu zabawy.

Przypomnijmy także, że zgodnie z obietnicami twórców, każdy posiadacz podstawowego wydania Saint’s Row 4 na PC otrzymał darmowe ulepszenie do edycji Re-Elected. Ponadto, od dziś tytuł obsługuje funkcję cross-play między platformami Steam, GOG Galaxy oraz Epic Games Store.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze