Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darmowe WildStar trafi jutro na Steam

Gra MMO z 2014 roku.

Twórcy sieciowego WildStar jeszcze raz próbują wskrzesić zainteresowanie swoją produkcją. Po przejściu na darmowy model pozostało już chyba tylko jedno - debiut na Steamie.

Ragnaros?

Taki krok zapowiadano na początku lutego, lecz teraz znamy konkretną datę premiery w systemie dystrybucji cyfrowej Valve - jutro, 9 czerwca.

„Nie możemy się już doczekać nowych i powracających graczy, wskakujących do akcji i eksplorujących kontynent Nexus” - czytamy w ogłoszeniu na Steamie.

Razem z debiutem darmowej produkcji pojawią się nowe bonusy do kupienia w ramach transkacji cyfrowych: wierzchowce, zwierzaki, gadżety kosmetyczny i inne - także w tańszych zestawach.

Gra debiutowała w czerwcu 2014 roku, jeszcze jako produkcja z abonamentem. We wrześniu ubiegłego roku zdecydowano się przejść na model Free to Play, ale z zachowaniem opcjonalnej subskrypcji.

Gra zabiera użytkowników do barwnego świata science-fiction, przedstawionego w kreskówkowej oprawie. Rozgrywka łączy tradycyjne rozwiązania, znane między innymi z World of Warcraft, z systemem walki przypominającym gry akcji.

WildStar jest nadal aktualizowane o nowe treści - ostatnio mroźny i zaśnieżony obszar Arcterra, z kolejnymi lokacjami, instancjami, raidem i system usprawniania przedmiotów.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze