Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darmowa strategia AirMech Arena ukaże się na konsoli X360

DOTA z robotami.

Darmowa strategia AirMech Arena ukaże się także na konsoli Xbox 360, latem tego roku. Grę w usłudze Xbox Live opublikuje francuska firma Ubisoft.

Tytuł zdążył już zadebiutować na PC, w wersji beta, w 2012 roku. Za produkcję odpowiada studio Carbon Games, a akcja przypomina nieco popularne Dota, z mechami zamiast postaci fantasy.

„AirMech Arena powstało od podstaw jako doświadczenie RTS, sterowane padem. Szybka akcja i głęboka warstwa strategiczna na pewno spodobają się posiadaczom konsol” - uważa James Green z Carbon Games.

Twórcy przygotowują kampanię dla pojedynczego gracza oraz tryby kooperacji i rywalizacji w sieci, dla zespołów liczących po dwóch lub trzech zawodników. W planach jest dalsze wsparcie produkcji o kolejne jednostki, mapy i wydarzenia.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze