Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darksiders Genesis - Moloch (boss)

Finalny wróg w ostatnim rozdziale gry.

Moloch jest ostatnim bossem w całej grze. Natkniemy się na niego w rozdziale szesnastym. Po przeniesieniu się do nowej lokacji skorzystaj ze skrzyni z lewej strony, aby uzupełnić zapasy. Następnie rusz przed siebie w stronę areny.

W trakcie starcia z Molochem skup się przede wszystkim na unikaniu jego ciosów i wykorzystuj każdą możliwość do ostrzeliwania rywala. Staraj się trzymać na dystans, ponieważ boss często wykonuje szybkie ataki mieczem (1).

Oprócz tego często wykonuje szarże zakończone obszernym ciosem (2). Najlepiej schodzić mu przy nich z drogi.

Inne szarże przeciwnik kończy stworzeniem wybuchowej skały (3). Nie zbliżaj się do nich, ponieważ w trakcie eksplozji bohater zostanie narażony na utratę sporej ilości życia.

Z czasem rywal będzie rozstawiał na arenie więcej wybuchowych skał. Staraj się trzymać od nich na dystans, ponieważ, co pewien czas Moloch będzie detonował wszystkie naraz (4).

Co pewien czas Moloch przyzwie skały na całą arenę, a po chwili doprowadzi do wyładowania elektrycznego (5). W takich przypadkach najlepiej kierować się w stronę centrum areny, gdzie jest najwięcej wolnego miejsca, umożliwiającego uniknięcie wrogiego ataku.

W drugiej części walki przeciwnik nadal będzie stosował powyższe ataki, ale z większym natężeniem. Wykonując kolejne uniki staraj się go stale ostrzeliwać. Oczywiście warto się też wspomóc formą Anarchii lub Chaosu (6), kiedy tylko nadarzy się okazja.

Kiedy zdrowie przeciwnika spadnie niemal do zera podejdź do niego i zadaj finalny cios (7). Dzięki temu zakończysz starcie i będziesz mógł obejrzeć kilka filmików kończących grę.

Spis treści: Darksiders Genesis - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Darksiders Genesis - Legion Tarczownik (boss)

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze

More Poradniki

Najnowsze artykuły