Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darksiders Genesis - Legion Oblężnik (boss)

Główny przeciwnik w piątym rozdziale gry.

Pod koniec rozdziału piątego, czyli Skarbiec Mammona, jak zwykle bohaterowie będą musieli zmierzyć się z silnym przeciwnikiem. Tym razem bossem będzie ogromny demon, nazywany Legionem Oblężnikiem.

Jak zwykle w przypadku walk z bossami, w pierwszej kolejności staraj się rozprawić z mniejszymi rywalami (1).

Jeśli chodzi o samego bossa, to uważaj przede wszystkim na moment, kiedy kładzie na ziemi wałek i zaczyna się rozpędzać (2). Odskakuj wtedy na boki, żeby nie zostać trafionym. W międzyczasie staraj się stale ostrzeliwać go Waśnią lub atakować od tyłu Wojną.

Gdybyś znalazł się w pobliżu wroga, zwłaszcza z przodu, to uważaj na jego potężne ciosy (3), przed którymi również odskakuj.

Na bliskim dystansie boss może również brać zamach (4) i wykonywać obszerny atak wręcz. W takich przypadkach dobrze się od niego oddalić lub stać z tyłu.

Po zakończeniu walki podejdź do złotego fragmentu (5) na ziemi i wejdź z nim w interakcję. Otworzysz Wewnętrzny skarbiec, do którego się udaj, aby zakończyć etap.

Spis treści: Darksiders Genesis - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Darksiders Genesis - Spiekły Anioł (boss)

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze