Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darksiders Genesis - Demon Popiołów (boss)

Główny przeciwnik w rozdziale 2.

Kolejnym trudnym przeciwnikiem, na którego trafisz podczas rozgrywki w Darksiders: Genesis jest Demon popiołów. Po raz pierwszy natkniesz się na niego w rozdziale drugim, gdzie jest finałowym bossem, ale przeciwnik ten będzie pojawiał się również na kolejnych etapach.

W trakcie walki z tym rywalem dobrze sprawdzi się Waśń. Przede wszystkim oddal się od rywala i trzymaj się na dystans. Biegaj do tyłu i rozprawiaj się najpierw z mniejszymi wrogami (1), a potem ostrzeliwuj bossa (2).

Co pewien czas demon zacznie obracać wałkiem, po czym położy go na ziemi i rozpocznie szarżę (3) w kierunku bohatera. Odskocz wtedy na bok i kontynuuj ataki. Staraj się również nie zbliżać do oponenta, ponieważ wtedy zaatakuje wręcz (możesz wykonać unik przed ciosem).

W trakcie szarży, a później podczas biegu, boss będzie zostawiał za sobą smugę ognia (4), którą omijaj lub przeskakuj nad nią, gdybyś znalazł się w jej pobliżu.

W drugiej części walki rywal może wyprowadzać atak wręcz, po którym pojawi się kilka ognistych smug (5). Wystarczy trzymać się na dystans, żeby cios w żaden sposób nie zagroził bohaterowi.

Następnie: Darksiders Genesis - Legion Bełtomiot (boss)

Spis treści: Darksiders Genesis - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Darksiders Genesis - Demon Nicości (boss)

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze