Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darksiders 2 Deathinitive Edition trafi dzisiaj na PC

Ładniejsza grafika i DLC.

Firma Nordic Games ogłosiła, że gra akcji Darksiders 2 w odświeżonej wersji Deathinitive Edition trafi jeszcze dzisiaj na PC.

Zmiany w grafice są całkiem znaczące

Cenę na Steamie ustalono na 30 euro (ok. 127 zł), choć przygotowano też szereg promocji. Posiadacze pakietu Darksiders Franchise Pack otrzymają remaster za darmo.

Jeśli w naszej bibliotece znajduje się już kopia Darksiders 2, możemy liczyć na 80 procent zniżki. Przez tydzień po premierze gra będzie też przeceniona dla wszystkich innych osób, o 20 proc.

Darksiders 2 Deathinitive Edition jest już dostępne na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Za konwersję produkcji Vigil Games z 2012 roku odpowiada studio Gunfire Games. W zespole znaleźć można wielu twórców oryginału.

Grafikę podniesiono do rozdzielczości 1080p, dodano też lepsze oświetlenie oraz ładniejsze modele postaci i lokacje. W pakiecie znajduje się podstawowa gra oraz wszystkie dodatki DLC, a twórcy zadbali o usprawniony balans i dystrybucję ekwipunku.

„Decyzja gruntownego przeprojektowania bazowych założeń technicznych kompletnie zmienia wygląd gry, a zmodyfikowane oświetlenie pozwala poprawić oprawę bez ingerowania w jej specyficzny styl” - zauważyło Digital Foundry w opublikowanej dzisiaj analizie wersji konsolowych.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze