Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dark Souls 3 - Plac Pierwszego Płomienia: dojście do ostatniego bossa

Zobacz, w jaki sposób dotrzeć do Władcy Pogorzelisk i stoczyć finałową walkę.

Po zakończeniu eksploracji poszczególnych lokacji oraz zabiciu kluczowych bossów wróć do Kapliczki Zjednoczenia i połóż popioły pokonanych na znajdujących się tu tronach. Podchodź do nich od przodu i wciskaj klawisz interakcji, aby bohater położył na nie szczątki danego bossa.

Kiedy skończysz zejdź na dół i porozmawiaj ze Strażniczką ognia, po czym podejdź do ogniska na środku lokacji i wejdź z nim w interakcję. Rozpocznie się krótka scenka, po której trafisz na Plac Pierwszego Płomienia.

Ognisko, które przeniesie cię do ostatniego bossa - Duszy Pogorzelisk

Po zakończeniu scenki możesz rozpalić znajdujące się w pobliżu ognisko. Następnie wyjdź na zewnątrz przez przejście na szczycie schodów z prawej i rusz przed siebie. Z lewej strony znajduje się ognisko (obrazek powyżej), które przeniesie cię do Duszy Pogorzelisk - ostatniego bossa.

Zanim skorzystasz z przejścia dobrze jest uzupełnić zapasy i zaopatrzyć się w broń zadającą obrażenia od zimna, a także w pancerz i przedmioty chroniące przed ogniem. Kiedy będziesz gotów skorzystaj z ogniska, a potem się na szczyt góry.

Następnie: Dark Souls 3 - Boss: Dusza Pogorzelisk

Powrót do spisu treści: Dark Souls 3 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik i opis przejścia

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze