Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Czuły punkt Geralta. Kolejny odcinek parodii Wiedźmina skupia się na słabości do kobiet

Walka z podstępną bruxą.

Youtuberzy z Viva La Dirta przedstawili kontynuację Witcher Logic, czyli fanowskiej parodii Wiedźmina. W nowym odcinku pokazano największy czuły punkt Geralta.

Wideo koncentruje się na słabości Białego Wilka do kobiet. Po zażyciu bardzo dużej liczby eliksirów, łowca potworów wchodzi do szopy, gdzie skrywa się tajemnicza bestia. Kreaturą okazuje się być bruxa, która wabi mężczyzn, kryjąc się pod postacią pięknej dziewczyny.

Kiedy Geralt orientuje się, z kim ma do czynienia, jest skłonny - wbrew ostrzeżeniom Jaskra, który towarzyszy bohaterowi - oszczędzić przeciwniczkę. Co niekoniecznie kończy się dla niego dobrze.

Grupa Viva La Dirta stara się ukazać Wiedźmina w krzywym zwierciadle - internetowi twórcy bazują przy tym nie tylko na serii gier od CD Projektu, ale również serialu Netflixa. W planach jest jeszcze jeden odcinek.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

The Witcher

TV show

Wiedźmin 3: Dziki Gon

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze