Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Czarne lustro” Netflixa na nowym zwiastunie. Znamy datę premiery szóstego sezonu

Najlepszy serial platformy?

Poznaliśmy konkretny termin debiutu szóstego sezonu „Czarnego lustra”. Produkcja - zwana też najlepszym serialem Netflixa - trafi na ekrany już 15 czerwca. Przy okazji opublikowano także klimatyczny zwiastun premierowy.

O powrocie kultowej serii dowiedzieliśmy się już w kwietniu, tajemnicą pozostawał jednak konkretny termin premiery. Netflix nie tylko zaspokoił ciekawość widownii, ale i opublikował zwiastun prezentujący pokrótce pięć oddzielnych historii. Jak dowiadujemy się z opisu pod materiałem, szósty sezon ma być „najbardziej niepokojącym, nietypowym i nieprzewidywalny sezonem ze wszystkich do tej pory. Klimat trailera zdaje się to potwierdzać.

Dla przypomnienia: każdy odcinek „Czarnego lustra” opowiada osobną, niezależną historię, dziejącą się w niedalekiej przyszłości, gdzie rozwinięta technologia zaczyna wpływać na życie człowieka w destrukcyjny sposób. Twórcy nie boją się mieszać gatunków: coś dla siebie znajdą zarówno fani horrorów, science-fiction, kryminału oraz oczywiście czarnej komedii.

Netflix nie szczędził na budżecie, co widać choćby po gwiazdorskiej obsadzie. W serialu zagrają między innymi Aaron Paul („Breaking Bad”), Salma Hayek („Desperado”), Josh Hartnett („Helikopter w ogniu”) czy Kate Mara znana z „House of Cards”.

Piąty sezon „Czarnego lustra” zadebiutował na Netflixie w 2019 roku i - podobnie jak poprzednie części - spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem widownii. Seria nie boi się kontrowersyjnych i często absurdalnych tematów. Co bardzo wygodne, historie nie są ze sobą powiązane i mogą być oglądane w dowolnej kolejności.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze