Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Czarna Pantera 2 z pierwszym zwiastunem. Powrót do Wakandy

Ale bez głównego bohatera.

Na targach Comic-Con w San Diego zaprezentowano pierwszy zwiastun „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”, czyli kontynuacji filmu z 2018 roku.

Materiał składa się z kadrów, które pokazują krajobrazy tytułowego państwa. Są też ujęcia z Namorem z Atlantydy - najpewniej jest jednym ze złoczyńców produkcji. W komiksach był początkowo wrogo nastawiony, ale ostatecznie dołączył do herosów.

Plany twórców zmieniła niespodziewana śmierć Chadwicka Bosemana, odtwórcy króla T’Challi, czyli Czarnej Pantery z pierwszej części. Marvel nie obsadził nowego aktora we wspomnianej roli - opis filmu ujawnia, że postać także zmarła, zaś najbliżsi próbują poradzić sobie ze stratą, co przedstawiono w zwiastunie.

Końcowe sceny nagrania wskazują, że miano i strój tytułowego herosa przekazano innej osobie, choć na razie nie wiadomo, komu. Warto zaznaczyć, że powstający obraz będzie jednocześnie wstępem do serialu „Ironheart”, którego bohaterkę można dostrzec w materiale.

„Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” w polskich kinach zadebiutuje 11 listopada. Produkcja zakończy czwartą fazę Kinowego Uniwersum Marvela i jest elementem tak zwanej „Sagi Multiwersum”.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze