Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunkowe Stardew Valley? Zapowiedziano Nivalis

Załóż futurystyczny bar.

Gracze zainteresowani sprawdzeniem, jak wyglądałoby prowadzenie cyberpunkowej restauracji i baru nie będą musieli czekać już długo - zapowiedziano Nivalis, bazujące właśnie na takich założeniach.

Co interesujące, akcja toczy się w mieście, które przygotowano na potrzeby Cloudpunk z 2020 roku, choć tam zajmowaliśmy się dostawami. Kto wie, być może studio Ion Lands w przyszłości zajmie się jeszcze innymi profesjami.

Wracając do Nivalis, zaczniemy od podstaw: stragan z jedzeniem, stoisko z makaronem, sklep ze stymulantami. Wraz z przychodami będziemy piąć się w górę, otwierając bar, restaurację, a nawet klub nocny.

Jak na grę inspirowaną Stardew Valley przystało, zajmiemy się nie tylko pracą. Jest też symulacja życia: zmienna pogoda i cykl dnia, dziwne, różnorodne postacie, nawiązywanie przyjaźni i przeróżne niebezpieczeństwa, włącznie z okolicznymi gangami.

Wszystko to w wokselowej oprawie graficznej, umożliwiającej swobodne budowanie własnego przybytku. Nivalis nie ma jeszcze daty premiery. Gra zmierza na PC, przez Steam i Epic Games Store.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze