Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Cyberpunk: Edgerunners” - nie ma planów na drugi sezon

Choć może się to zmienić.

Producent „Cyberpunk: Edgerunners” potwierdził, że nigdy nie planowano stworzyć drugiego sezonu serialu. Cieszy go jednak sukces produkcji, dlatego nie wyklucza możliwości rozpoczęcia prac nad kontynuacją.

Satoru Honma - japoński przedstawiciel CD Projekt Red - przyznał, że studio nie pracuje nad kontynuacją. Serial od początku miał być tylko samodzielnym dziełem w uniwersum gry.

Dla jasności, »Cyberpunk: Edgerunners« planowane było jako pojedynczy projekt, a więc nie ma mowy o pracy nad drugim sezonem. Nawet jeśli planowalibyśmy wyprodukować jakieś anime w przyszłości, to nie wiadomo, czy byłby to drugi sezon czy coś zupełnie innego” - mówił Honma w wywiadzie dla serwisu Famitsu, cytowany przez portal VGC.

Twórców cieszy jednak pozytywny odbiór dzieła, dlatego też nie wykluczają prac nad potencjalną kontynuacją lub nową historią w uniwersum. Honma przyznał, że chętnie podjąłby się dalszej współpracy ze studiem Trigger, współodpowiedzialnym za produkcję.

Osobiście chciałbym kontynuować współpracę z japońskim studiem, by wyprodukować więcej anime w przyszłości. Głównie z powodu ciepłego odzewu widzów oraz sukcesu serialu. Jesteśmy bardzo wdzięczni studiu Trigger, że mamy teraz szansę nacieszyć się historią V i Johnny'ego Silverhanda po seansie anime”.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze