Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Wędrówka głupca: zbieranie graffiti, karty tarota

Gdzie znaleźć karty tarota, co dają.

Wędrówka głupca to jedno z zadań pobocznych w Cyberpunk 2077, w ramach którego musisz znaleźć 20 graffiti kart tarota. Te rozrzucone są po całym mieście, a ich dokładną lokalizację znajdziesz na niniejszej stronie.

Zadanie to odblokujesz przyglądając się dowolnemu graffiti (1) w mieście - nie ma znaczenia, które akurat sprawdzisz pierwsze. W momencie odblokowania zyskasz łącznie 3 cele - odnalezienie wspomnianych kart, rozmowa z Misty i opcjonalna konwersacja z Viktorem, ripperdokiem którego spotykasz w trakcie misji głównej Miasto snów.


Karta tarota #1 - Głupiec

Pierwsza karta tarota, na jaką możesz trafić, znajduje się na zewnętrznej ścianie mieszkania V (2). Wyjdź z mieszkania i odwróć się w stronę drzwi - grafitti będzie na prawo od nich. Jeśli nie wiesz jak się tam dostać, zajrzyj do rozdziału mieszkanie V: jak trafić do domu.


Karta tarota #2 - Rydwan

Na tę kartę tarota natrafisz niedaleko mieszkania V (3). Karta reprezentująca Rydwan (4) ukryta będzie w niewielkiej alejce.


Karta tarota #3 - Umiarkowanie

Kartę tarota oznaczoną jako Umiarkowanie odnajdziesz w Kolumbarium, do którego trafisz podczas zadania Gdy patrzysz w otchłań. Graffiti (5) jest na jednej ze ścian.


Karta tarota #4 - Cesarzowa

Ta karta ukryta na klatce schodowej (6) prowadzącej do wnętrza klubu Afterlife - miejsce to odwiedzisz w trakcie zadania głównego Pierwsza zasada afterlife.


Karta tarota #5 - Świat

Piątej karty tarota szukaj w południowej części dzielnicy Watson (7). Gdy dotrzesz do budynku, wejdź przez przejście (8) prowadzące normalnie do kliniki Viktora.

Odbij w prawo, a następnie w kolejny zakręt w prawo i wejdź do windy (9). Wyjedź z jej pomocą na dach, gdzie znajdziesz graffiti (10) do zebrania.


Karta tarota #6 - Słońce

Kolejne graffiti znajduje się niedaleko poprzedniego, we wschodniej części dzielnicy Watson (11). Malowidło do zbadania znajdziesz na ścianie (12) przy drodze.


Karta tarota #7 - Mag

Graffiti o nazwie Mag zlokalizowane jest w północnej części Watson (13). Trudno je przegapić, gdyż zdobi ścianę wiaduktu (14).


Karta tarota #8 - Arcykapłan

Ósmą już kartę zbierzesz z zachodniej części Japantown (15). Na miejscu znajdziesz budynek przypominający oczyszczalnie ścieków. Graffiti (16) jest na ścianie przy jednej z bram.


Karta tarota #9 - Cesarz

Dziewiąte graffiti, Cesarz, ukryte jest w zachodniej części Watson (17). Malowidło którego szukasz jest dobrze widoczne z dużego dystansu, gdyż zdobi jedną ze ścian (18) ogrodzenia wieżowca Arasaki.


Karta tarota #10 - Kochankowie

Dziesiątą kartę, oznaczoną w grze jako Kochankowie, znajdziesz w północnej części Westbrook (19). Na miejscu trafisz na budynek ochrony (20).

Wejdź do środka i podejdź do panelu kontrolnego (21) na ścianie. Wpisz hasło 0000 by otworzyć drzwi. Przejdź na drugą stronę i obejdź od tyłu duży bilbord (22), na którym namalowane będzie graffiti.


Karta tarota #11 - Księżyc

Kolejne graffiti znajduje się niedaleko poprzedniego, we wschodniej części Westbrook (23). We wskazanym miejscu znajdziesz olbrzymi kompleks Arasaki. Karta tarota (24) narysowana jest na ścianie, na lewo od bramy wjazdowej.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze