Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 w formie pikselowej platformówki. Fan pokazał inną wizję gry

Produkcja CD Projektu w dwóch wymiarach.

Użytkownik forum Reddit stworzył grafikę, która pokazuje, jak w teorii mógłby wyglądać Cyberpunk 2077, gdyby przyjął formę dwuwymiarowej platformówki zamiast strzelanki FPP z elementami RPG.

Autorem ilustracji jest internauta o pseudonimie hanpnguyen13. Gra studia CD Projekt Red w wizji fana nie przypomina oryginału - oprawa wizualna utrzymana jest w pikselowym stylu, nawiązującym do klasyków sprzed lat, a wydarzenia ukazane są z perspektywy kamery umieszczonej z boku planszy.

Co ciekawe, twórca pracy przygotował także elementy interfejsu. W dolnej części ekranu umieścił portrety postaci, wskaźniki życia i wytrzymałości oraz informacje na temat używanej broni i posiadanych zapasów amunicji.

Cyberpunk 2077 w pikselowej wizji fana (źródło: Reddit)

Nadmienić należy, że hanpnguyen13 ma w dorobku jeszcze inne tego typu projekty. Jakiś czas temu stworzył na przykład inspirowany Battlefield 2042 plakat utrzymany w pikselowym stylu graficznym oraz animację na bazie Elden Ring.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze