Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Święci i samuraje: mnich z wszczepami

Na ratunek Bhikkhu. Sacrum i profanum.

Święci i samuraje to jedno z pierwszych zadań pobocznych, których możesz podjąć się w Cyberpunk 2077. Do jego odblokowania konieczne jest ukończenie misji głównej Pierwsza zasada Afterlife.

By rozpocząć zadanie udaj się do zachodniej części Watson (1), do części portowej. Znajdziesz tutaj Bhikkhu (2), klęczącego na ziemi mnicha. Rozpocznij z nim rozmowę by dowiedzieć się o bracie porwanym przez grupę Maelstrom. Zgódź się pomóc mnichowi, a następnie skieruj się do znacznika na mini-mapie.

Mnich przetrzymywany jest w magazynie. Jeśli chcesz postąpić zgodnie z tym, o co poprosił cię Bhikkhu (ratunek bez rozlewu krwi), nie wchodź do budynku głównym wejściem. Zamiast tego obejdź magazyn od boku, wskocz na górę po kontenerach i dostań się do środka za pomocą bocznego wejścia (3).

Wrogów jest tutaj kilku, jednak jeśli będziesz poruszał się cicho to nawet cię nie zauważą. Zeskocz z góry i złap od tyłu pierwszego wroga. Pamiętaj, by go nie zabijać, a jedynie obezwładnić (4).

Wejdź do dalszej części magazynu, gdzie czekać będą trzej wrogowie. Wyeliminuj ich po kolei - najpierw wroga (5) znajdującego się koło ciebie, potem przeciwnika z lewej strony (6), a na końcu osiłka w kontenerze (7).

Do eliminacji został jeszcze jeden wróg, zlokalizowany po drugiej stronie magazynu. Zakradnij się do niego i go załatw, a następnie wróć do miejsca, w którym był osiłek. Tutaj znajdziesz poszukiwanego brata mnicha (8).

Porozmawiaj z nim i poinformuj go, że wysłał cię jego brat. Przeklikaj dostępne opcje dialogowe i zakończ rozmowę, by zadanie zostało oznaczone jako wykonane. Zanim opuścisz magazyn dokładnie go przeszukaj - jest tu sporo gotówki, nabojów i ekwipunku do zebrania.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze