Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 spotkał się z nieuzasadnioną krytyką - twierdzi Josef Fares, twórca A Way Out

„Polowanie na czarownice”.

Josef Fares, jeden z głównych twórców A Way Out i nadchodzącego It Takes Two, skomentował krytykę, jaka po premierze spadła na Cyberpunk 2077.

Jak pisze serwis The Gamer, deweloper gościł na antenie streamu znanego prezentera Geoffa Keighleya na platformie Twitter Space. W sekcji przeznaczonej na pytania od fanów poruszono kwestię produkcji CD Projektu.

Fares w swoim stylu stwierdził, że Cyberpunk 2077 spotkał się z dużą ilością „nieuzasadnionej” krytyki. Poproszony o doprecyzowanie podkreślił, że sytuacja zaczęła przypominać „polowanie na czarownice”, czym najpewniej odnosił się do pogróżek wysyłanych deweloperom.

Twórca A Way Out zaznaczył, że polska gra i CD Projekt zasługują na niepochlebne opinie - zwłaszcza w kontekście sposobu promowania tytułu i braku obiecywanych elementów. Uznał jednak, że internauci posunęli się za daleko.

Obecnie przygotowywana jest kolejna aktualizacja tytułu - patch miał ukazać się w lutym, ale prace opóźnił atak hakerów na infrastrukturę rodzimego studia. Przypominamy też o naszym poradniku do Cyberpunk 2077, przydatnym w przemierzaniu Night City.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze