Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Podejrzenie cyberpsychozy: bilet do pierwszej ligi

Rozróba w dokach, Alec Johnson. Little China.

Bilet do pierwszej ligi w Cyberpunk 2077 to jedna z aktywności pobocznych z grupy podejrzenie cyberpsychozy. W tym konkretnym przypadku musisz zbadać doki i sprawdzić kto jest odpowiedzialny za rozróbę w tamtejszej okolicy.

By móc rozpocząć to zlecenie udaj się do południowo-zachodniej części Watson (1). Przebiegnij przez wąskie przejście (2), a po chwili zadzwoni do ciebie Regina Jones i formalnie rozpocznie tę cyberpsychozę.

Znalezienie tutejszego psychola, Aleca Johnsona (3), nie będzie żadnym problemem - przejdź po prostu w głąb doków, a wróg sam wyjdzie ci naprzeciw. Wróg korzysta z lekkiego karabinu maszynowego, więc natychmiast schowaj się za osłonę terenową.

By go pokonać możesz spróbować utrzymać go na możliwie daleki dystans, by zmniejszyć jego celność i nękać go przy pomocy karabinu szturmowego bądź snajperki. Możesz też się do niego zbliżyć i do walki wykorzystać broń białą - Alec kompletnie nie radzi sobie w zwarciu i bardzo szybko go w ten sposób pokonasz. Jest to też dobry sposób, by załatwić wroga bez zabijania go - pamiętaj tylko o użyciu broni zadającej obrażenia nieśmiercionośne!

Po wszystkim zbierz i przeczytaj drzazgę Błyszczyk, którą posiada Alec, a następnie aktywuj telefon i otwórz komunikator. Kliknij na wiadomość Podejrzenie cyberpsychozy: Bilet do pierwszej ligi (4), a następnie na niebieski dymek (5), by wysłać informacje do Reginy.

Poczekaj krótką chwilę na wiadomość zwrotną od kobiety, która jednocześnie zakończy to zadanie. Na twoje konto trafi zapłata - większa, jeśli udało ci się pokonać wroga bez zabijania go.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze