Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty wyciekło na GOGu. Poznaliśmy potencjalną cenę

Ktoś tu się pośpieszył.

Wygląda na to, że ktoś pośpieszył się z publikacją cyfrowego wydania Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Gra pojawiła się w katalogu GOG Galaxy, dzięki czemu poznaliśmy potencjalną cenę.

Mimo że pozycja została błyskawicznie wycofana ze sklepu, pewien czujny internauta zdążył wykonać zrzut ekranu, który następnie zamieścił na forum Reddit. Na screenie z niemieckiej wersji platformy widać, że Phantom Liberty trafi na rynek w cenie 29,99 euro, a więc około 135 złotych.

Kwota wydaje się całkiem rozsądna, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę rozmiar i rozmach poprzednich dodatków od CD Projekt Red. Najprawdopodobniej zapłacimy trochę więcej niż w przypadku Serca z Kamienia oraz Krwi i Wina, które zadebiutowały w cenie 119 złotych.

Phantom Liberty Pre-Order on GOG!
by u/thebuffel in cyberpunkgame

Wyciek gry akurat dzisiaj nie jest zapewne przypadkowy. O godzinie 21:00 rozpocznie się pokaz Summer Game Fest, którego główną atrakcją będzie właśnie Phantom Liberty. Być może na wieczór zaplanowano start sprzedaży zamówień przedpremierowych, stąd pomyłka. Mogłoby to jednocześnie oznaczać, że CD Projekt Red w końcu potwierdzi oficjalną datę premiery.

W ramach przypomnienia, Phantom Liberty to pierwszy i jednocześnie ostatni dodatek fabularny do Cyberpunk 2077. Tytuł ukaże się na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S, pomijając urządzenia starszej generacji.

Prace są na końcówce, dodatek jest duży i złożony. Bardzo zależy nam na tym, żeby był dopracowany. Nie myślimy o innej dacie niż ten rok” - mówił Adam Kiciński, prezes CD Projekt, podczas czatu inwestorskiego w marcu.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze