Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kwarantanna: właz serwisowy, droga do Mikoshi

Tunel i przebijanie się do góry.

Po walce z Militechem w misji Linia oporu jedź Basiliskiem prosto do tunelu. Przebijesz się przez zaporę i wjedziecie do środka. Porozmawiasz po drodze z Panam, a w końcu zatrzymacie się i będziesz musiał wysiąść.

Wysiadaj więc i idź do Saula i Mitcha (1).

Porozmawiaj ze wszystkimi. Możesz przyznać rację Mitchowi, żeby wrócił sam Basiliskiem - spokojnie, nie zginie. Po rozmowie idź za Panam i Saulem na górę. Dotrzecie do pomieszczenia kontrolnego wiertła. Poczekaj, aż na ekranie pojawi się opcja uruchomienia wiertła i wciśnij odpowiedni przycisk. Potem poczekaj, aż przebijecie się dalej i wstaniecie z podłogi.

Porozmawiaj z Saulem. Idź prosto i w prawo, a wejdziecie do podziemnej hali. Patroluje ją duża grupa robotów (2). Musicie pokonać wszystkie, przydadzą się granaty EMP - znacznie ułatwią starcie. Potem znajdź drabinę (3) po prawej stronie hali. Wejdź nią wyżej i wspinaj się na wyższe poziomy.

Po wejściu po ostatniej drabinie wejdź dalej przez szyb po prawej oznaczony ikoną z wykrzyknikiem. Upadniesz na podłogę. Gdy się podniesiesz, przejdziecie do kolejnej sali, gdzie stoi dwóch wrogów. Skradaj się za plecy tego po lewej (4) i wyeliminuj go po cichu. Drugim zajmie się Panam.

Poczekaj chwilę i idź schodami obok na niższe piętro. Po przejściu przez drzwi musisz skradać się przy ścianie. Idealna jest tu broń z tłumikiem - jeśli trafisz na jakiegoś strażnika (zmieniają pozycje dosyć często), można wtedy łatwo się kogoś pozbyć. Na szczęście pomieszczenie docelowe jest blisko. Musisz tam zabić netrunnerkę (5) i umieścić drzazgę w serwerze.

Alt zajmie się wszystkimi przeciwnikami. Teraz po prostu idź razem z Panam i Saulem dalej. Gdy dotrzecie do podnoszonych bram i poczekacie na otwarcie ostatniej, po chwili zacznie się walka z bossem.

Zobacz: Cyberpunk 2077 - Adam Smasher

Po walce ruszaj do pomieszczenia (6) z punktem dostępu do Mikoshi. Podłącz się i poczekaj chwilę.

Następnie ruszaj schodami na dach. Podnieś naszyjnik z murka, a w cyberprzestrzeni idź cały czas prosto - aż zobaczysz Johnny'ego. Przywitaj się z nim, a potem zawróć, by usiąść przy stoliku.

Porozmawiajcie chwilę. Dowiesz się, że masz dwie opcje. W rozmowie z Johnnym musisz w końcu wybrać, czy sam wrócisz do Night City (7), czy też oddasz mu swoje ciało, a sam zostaniesz zmieniony w dane. Jeśli wybierzesz domyślną, lepszą fabularnie opcję, po chwili wejdź do studni (8).

Po chwili rozmowy rozpocznie się epilog tego zakończenia.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Nowy początek: epilog po zakończeniu z Panam

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Linia oporu: panzer, walka z Militech

Komentarze